Hlavatce, ČR
20. − 24.11.2024
CZEN

Ubytování

Stará škola

Hlavu složíte ve zrekonstruovaném penzionu města Hlavatce, bývalé školní budově z roku 1799. Penzion nabízí komfortní ubytování se sociálním zařízením na pokojích i mimo ně až pro 44 účastníků. Můžete si vybrat mimo jiné i dvou, tří či čtyř lůžkové pokoje. V budově se nachází taktéž kuchyňka a konferenční místnost s LCD televizí nebo námi improvizovaný projekční sál. Venkovní uzavřený dvůr je vám plně k dispozici, stejně jako  přiléhající prostorný travnatý pozemek.

Budova je dvoupodlažní s tím, že v přízemí a druhém půdním patře se nacházejí útulné pokoje a v prvním patře veškeré zázemí, jako je již zmiňovaná kuchyňka, ve které je umístěn samoobslužný bar, konferenční - setkávací místnost a projekční sál.

V přízemí také naleznete tři apartmány, které mají vlastní kuchyňku s mikrovlnou troubou. Vzhledem k povaze zabezpečení chlazení stravy budou bez ledniček, které využijeme pro dobro všech účastníků.

Všechny pokoje v přízemí mají vlastní sociální zařízení. Pokoje v půdním prostoru mají sociální zařízení společné, avšak v dostatečném množství, vzhledem k počtu účastníků v tomto patře.

 

Po potvrzení o zaplacení registračního poplatku, který přijde na email uvedený při registraci, vám bude zpřístupněna možnost vybrání si pokoje.

Pro sponzory budeme opět otevírat výběr pokojů o 7 kalendářních dnů dříve.

 

Při obsazení pokoje jednou osobou, vyjma pokoje jednolůžkového, vám začne běžet lhůta 96 hodin. Za tuto dobu si musíte sehnat spolubydlícího, jinak vás systém z pokoje odejme. Výběr pokoje možný: Sponzoři od 24.9.2023 0:01, ostatní od 3.10.2023, 0:01.

 

Přízemí (Vlastní sociální zařízení)

  • Pokoj 1: Apartmán s kuchyňkou, pětilůžkový
  • Pokoj 2 - 3: Apartmán s kuchyňkou, čtyřlůžkový
  • Pokoj 4 - 7: Dvoulůžkové pokoje

 

Druhé patro (společné sociální zařízení)

3x WC a sprcha v neprůchozích pokojích. Dále je možné využít pánské a dámské toalety v přízemí.

  • Pokoj 8: Čtyřlůžkový
  • Pokoj 9: Třílůžkový
  • Pokoj 11: Dvoulůžkový, průchozí přes pokoj 12
  • Pokoj 12: Čtyřlůžkový, průchozí s pokojem 11
  • Pokoj 13: Deset lůžek 

Kudy k nám

Autem: Individuálně, dle GPS souřadnic. Parkování je možné před penzionem a na vyhrazených parkovištích přiléhajících k budově consite. Vjezd na dvůr je zakázán!

Vlakem: Příjezd od Prahy do stanice Soběslav. Odtud bude pořádán svoz (shuttle)* na consite zdarma.

Autobusem: Autobusová doprava je též možná. Autobusová zastávka Hlavatce je 100m od penzionu, naproti obecnímu úřadu.

 

* Veškeré informace pro objednání shuttle dostanete v potvrzovacím emailu při registraci, pokud si zaškrtnete možnost Shuttle Ostrov nad Ohří. Následně budete kontaktováni pro upřesnění času vašeho příjezdu na váš uvedený email.

 

Addresa: Hlavatce čp. 2, 391 73 Hlavatce (Mapy.cz nebo Google Maps)