Hlavatce, ČR
20. − 24.11.2024
CZEN

Sponzor

Podporuji MiniCon

Stále přemýšlíte, zda podpořit dobrou věc? Staňte se sponzory akce MiniCon!

KRAZ z.s. je nezisková organizace, což v zásadě znamená, že všechny peníze, které obdrží, vrací zpět do vybavení a odměn na akcích. Protože se zároveň snažíme, aby byly naše akce cenově co nejdostupnější pro širokou veřejnost, naprostá většina peněz ze základních registračních balíčků jde na úhradu ubytování, stravy, pronájmu společných prostor a ostatních nezbytných nákladů akce.

Sponzoři jsou nedílnou součástí všech akcí KRAZ z.s., a proto je za jejich štědrost náležitě odměňujeme. Letos od nás sponzoři jako dík za jejich příspěvky obdrží upomínkový předmět a přednostní výběr pokojů.

Sponzorství není ničí povinností. Chápeme, že mnoho účastníků si sponzorství dovolit nemůže, nebo z různých důvodů nechce. Nemáme vám to v ničem za zlé, konec konců, pokud platíte za základní registraci, pomáháte běhu akce také. S ním ale může být lepší, větší, honosnější, příjemnější, a nezapomenutelnější. Zvažte proto sponzorství na akcích KRAZ z.s., neboť přispíváte na zážitek a zábavu jak sobě, tak všem ostatním.