Hlavatce, ČR
20. − 24.11.2024
CZEN

Všechny naše akce

IMG_8612~1

FURRSTEIN

Nechte se vtáhnout do doby dávno minulé, kde rytířské zásady jako čest, loajalita a dobré způsoby znamenaly něco více. Furrstein se odehrává v nově zrekonstruovaném zámku Jindřichovice ze 17. století a stejnojmenné tvrzi ze 14. století se společným areálem zámecké zahrady. 

www.furrstein.eu

 

 

KRAZ 

Naše další akce se odehrává v přírodním westernovém městečku, které je situováno na kopci boskovické doubravy, v bývalém pískovém lomu, 2 km od stejnojmenného malebného města. Budete obklopeni vzrostlými borovicemi na písečném povrchu, autentickými kulisami westernového městečka a naprosto skvělou atmosférou, kterou se vám budou snažit navodit jeho zaměstnanci, kteří se zde pohybují zásadně v dobových kostýmech.

www.kraz.eu

 

 

MINICON

Minicon jak už z názvu vypovídá, je malý con uprostřed Táborských hvozdů, nedaleko města Bechyně. Jedná se o oddychový con se spoustou zábavy určený k setkávání přátel.

www.minicon.cz

 

FURSUIT HALLOWEEN PRAGUE + HALLOWEEN OUTING PRAGUE

Říká se, že Praha je městem sto věží a mnoha tváří. Rádi vás o tom přesvědčíme. Přijďte a vychutnejte si nevšední sraz pro furries z celého světa se svými starými i nově objevenými přáteli.

Tradiční Halloween Outing, jeden z největších furry outingů v Evropě, se pořádá již řadu let v Praze, hlavním městě České republiky.

www.fursuithalloween.eu

www.halloweenouting.cz