Hlavatce, ČR
9. − 13.11.2022
CZEN

Zábava

Letošní téma MiniConu je Fantasia. Minicon je znám svou relaxační a klidnou atmosférou plnou dobrého pití a jídla. Avšak to neznamená, že pro vás nemáme přichystán zajímavý program.

Riskuj

Opět si můžete zahrát v soutěži Riskuj a poškádlit tak své znalosti na letošní téma o zajímavé ceny. Zápis do soutěže proběhne během samotného conu.

Tematické promítání filmů

Po celý con vám budeme promítat filmy na téma Fantasia. Přijďte do našeho promítacího sálu a nezapomeňte si s sebou vzít spoustu popcornu, který naleznete v útrobách naší kuchyňky zcela zdarma.

DDR

Po celou dobu conu si můžete zaskákat na Dance Dance Revolution. Jedná se hudební taneční hru firmy Konami, která vznikla v roce 1998 v Japonsku jako arkádová. Po čase se dostala i na konzole a PC v podobě Xpad podložky, kterou máme i my. Jelikož je máme ve dvojím provedení, můžete si zkusit dát duel.

Videodance

Letos jsme si pro vás opět připravili speciální videodance party. Zamysleli jste se nad tím, jak vypadají videoklipy vašich oblíbených písní? Nyní máte šanci potěšit svůj sluch i zrak. Přijďte si zatancovat nebo se jen tak pobavit. 

Noční prohlídka kláštera

Letos jsme si pro vás připravili noční prohlídku Františkánského kláštera v blízké malebné Bechyni. Františkánský klášter v Bechyni s kostelem Nanebevzetí panny Marie je komplex pozdně gotických budov nacházejících se na skále na pravém břehu řeky Lužnice. Klášterní komplex se zde nachází od konce 13. století, kdy jeho výstavba započala založením původního kostela v roce 1281. Přijďte nasát atmosféru starých časů. Doprava do kláštera je individuální.

Dortcon

Náš již tradiční Dortcon nesmí chybět. Jedná se o relaxační pobyt v kavárně s nezměrným množstvím kvalitních zákusků a výborné kávy. Letos nás bude hostit kavárna Zrnko Café v královském městě Soběslavi. Kapacita je však omezena na maximálně sedících 26 osob.

Paintball

Naše oblíbená část individuálního programu. Chcete si užít paintballový adrenalinový zážitek v autentickém lesním prostředí? Pak neváhejte a vyberte si tuto část programu na stránce "Můj balíček a platba" jako závaznou objednávku. To znamená, že svou objednávku zaplatíte na místě přímo provozovateli atrakce. Objednávka je závazná, jak už vyplývá z jejího názvu. Platba bude po vás vyžadována, i když se nakonec nezúčastníte.

Minimální počet pro uskutečnění akce je 8 zájemců. O naplnění minimálního počtu zájemců budete informováni v sekci Novinky a na oficiálním telegramu kanálu MiniCon. Doba hry jsou 2 hodiny a to v pátek, 11.11.2022, 13:00 - 15:00. Doprava na paintball je individuální.

 

BALÍČEK "CLASSIC" PAINTBALL - 400,-Kč/osoba

Zapůjčení vybavení + 200 ks kuliček 

Vybavení obsahuje: klasický značkovač, ochrannou masku, rukavice, pohonné médium, rozlišovací pásku, maskovanou kombinézu

 

Munice nad rámec balíčků:

  • 100 kusů za 100,- Kč
  • 500 kusů za 400,- Kč