Hlavatce, ČR
8. − 12.11.2023
CZEN

Zábava

Letošní téma MiniConu je Oktoberfest. Minicon je znám svou relaxační a klidnou atmosférou plnou dobrého pití a jídla. Avšak to neznamená, že pro vás nemáme přichystán zajímavý program.

Prohlídka pivovaru s obědem

Pojeďte s námi na výlet do řemeslného pivovaru Kamenice nad Lipou, kterým vás provede místní sládek. Dozvíte se vše o historii pivovaru a co vše obnáší vyrobit pivo, které mimo jiné budete mít i na čepu přímo na Miniconu.

Po prohlídce vás bude čekat jedno z tradičních jídel podávaných na Mnichovských slavnostech Oktoberfest. V místní pivovarské restauraci budete mít možnost ochutnat i další piva z nabídky, které se na Minicon nedostaly. A protože víme, že pivo za volant nepatří, odvezeme vás pohodlně autobusem na místo a zpět. 

Autobus, prohlídku pivovaru a oběd máte v ceně registračního balíčku.

Riskuj

Opět si můžete zahrát v soutěži Riskuj a poškádlit tak své znalosti na letošní téma o zajímavé ceny. Zápis do soutěže proběhne během samotného conu.

Tematické promítání filmů

Po celý con vám budeme promítat filmy na téma Oktoberfest. Přijďte do našeho promítacího sálu a nezapomeňte si s sebou vzít spoustu popcornu, který naleznete v útrobách naší kuchyňky zcela zdarma.

DDR

Po celou dobu conu si můžete zaskákat na Dance Dance Revolution. Jedná se hudební taneční hru firmy Konami, která vznikla v roce 1998 v Japonsku jako arkádová. Po čase se dostala i na konzole a PC v podobě Xpad podložky, kterou máme i my. Jelikož je máme ve dvojím provedení, můžete si zkusit dát duel.

Dortcon

Náš již tradiční Dortcon nesmí chybět. Jedná se o relaxační pobyt v kavárně s nezměrným množstvím kvalitních zákusků a výborné kávy. Letos nás bude hostit kavárna Zrnko Café v královském městě Soběslavi. Kapacita je však omezena na maximálně sedících 21 osob.

 

Paintball

Naše oblíbená část individuálního programu. Chcete si užít paintballový adrenalinový zážitek v autentickém lesním prostředí? Pak neváhejte a vyberte si tuto část programu na stránce "Můj balíček a platba" jako závaznou objednávku. To znamená, že svou objednávku zaplatíte na místě přímo provozovateli atrakce. Objednávka je závazná, jak už vyplývá z jejího názvu. Platba bude po vás vyžadována, i když se nakonec nezúčastníte.

Minimální počet pro uskutečnění akce je 8 zájemců. O naplnění minimálního počtu zájemců budete informováni v sekci Novinky a na oficiálním telegramu kanálu MiniCon. Doba hry jsou 2 hodiny. Doprava na paintball je individuální.

 

BALÍČEK "CLASSIC" PAINTBALL - 400,-Kč/osoba

Zapůjčení vybavení + 200 ks kuliček 

Vybavení obsahuje: klasický značkovač, ochrannou masku, rukavice, pohonné médium, rozlišovací pásku, maskovanou kombinézu

 

Munice nad rámec balíčků:

  • 100 kusů za 100,- Kč
  • 500 kusů za 400,- Kč

Procházky okolím

Okolí láká k nejrůznějším výletům. Ať již dáte přednost Borkovickým blatům s rašeliništi, Černické oboře s daňky a jeleny (založené již v roce 1586 panem Petrem Vokem z Rožmberka), unikátnímu řetězovému mostu ve Stádleci, zřícenině hradu Dobronice, či se vydáte stezkou podél řeky Lužnice přes keltské mohylové pohřebiště až do královského města Tábor, jistě neprohloupíte.

Nedaleko Hlavatců se na skalním ostrohu nad řekou Lužnice nachází starobylé královské město Bechyně. Bechyňský minoritský klášter, zámek Bechyně i malebné historické centrum města přímo vybízí k návštěvě.

Navštivte také Národní památku, hrad Zvíkov, který je spjat s rodem Přemyslovců a nad údolím se tyčí již od roku 1234. Také se odtud můžete pokochat pohledem na Orlickou přehradu, která zatopila celé údolí okolo hradu. Po návštěvě hradu určitě zavítejte do Pivovarského dvora Zvíkov, který se nachází v předhradí, kde můžete ochutnat celou škálu místního vařeného piva z minipivovaru Zvíkov, Zlatá Labuť.