FAQ

Od kolika je možný příjezd na consite?

Příjezd je možný ve středu od 14:00.

 

Do kdy mám převést platbu na účet Miniconu?

Do 10 dní od schválené registrace, nejpozději však do 9.11.2020.

 

Jak se dozvím o připsání platby na účet MiniConu?

Přijde vám do 5 pracovních dnů email s potvrzením o zaplacení registrace.

 

Kolik je maximální počet účastníků?

Máme k dispozici 41 lůžek. Jakmile se lůžka obsadí, můžete se ještě pokusit přihlásit jako účastník bez nároku na lůžko. To má ale svá specifika. Nejdříve si domluvíte se všemi budoucími spolubydlícími možnost ubytování mimo lůžko. Po souhlasu všech ubytovaných na daném pokoji kontaktujete orgateam přes kontaktní formulář a zažádáte si o možnost ubytování mimo lůžko. Orgateam vám odešle obratem odpověď, kde se dozvíte, zda byla vaše žádost schválena a zda jste tedy registrován.

Cena za pobyt na přistýlce (nafukovací postel bez lůžkovin), je se slevou 500 Kč. Nafukovací postel,kterou od nás dostanete, si můžete ponechat.

 

Bude zajištěn shuttle na consite?

Ano. Shuttle je zdarma a bude zajištěn první a poslední den srazu, na trase Soběslav – Hlavatce (consite). Do města Soběslavi jede pravidelný přímý vlakový spoj z Prahy a s jedním přestupem i z města Brno. Shuttle si můžete objednat pomocí kontaktního formuláře v sekci Kontakt. Případně i na místě, pomocí oficiálního mobilního čísla MiniConu. Bohužel, tak ale nezaručíme okamžité vyzvednutí.

 

Mohu si vzít sebou psa? Co všechno budu potřebovat a kolik se platí?

Jelikož jsme v minulosti měli s některými domácími mazlíčky problém, váš pes musí být schválen orgateamem. Kontaktujte orgateam pomocí kontaktního formuláře, v sekci Kontakt.

 

Jak je vybavena kuchyňka?

Kuchyňka je centrální a to v 1. patře objektu. Je plně vybavená všemožným nádobím jak na vaření, tak na pití. Disponuje též prostornou lednicí s mrazákem, indukčním vařičem, horkovzdušnou troubou, mikrovlnou troubou a samozřejmě i varnou konvicí. Veškeré nádobí si po sobě ihned umívejte. K dispozici vám bude mycí prostředek, barevné houbičky a papírové utěrky.

Kuchyňky s ledničkami jsou i na třech dolních pokojích, apartmánech. Zde je též lednička, mikrovlnka a varná konvice. Osazenstvo apartmánů plně zodpovídá za případnou újmu těchto el. zařízení. Včetně LCD TV, která je také součástí.

 

Jaký bude program?

Program bude k nahlédnutí v sekci Novinky.

 

Bude na consitu opět kafe, čaj a další?

Ano. K dispozici bude na kuchyňce free kvalitní káva z oblastní pražírny, cukr a mléko do kávy. Také výběr z tří čajů bio kvality. Černý, zelený a ovocný.

 

Není mi ještě 18. Mohu se zúčastnit také?

Bohužel nikoli. Consite je přístupný od 18 let.

 

Do kdy musíme v neděli opustit consite?

Vyklidit pokoje budete moci do 13:00h. Ve 14:00h se consite oficiálně uzavírá.

 

Musíme si brát sebou přezůvky?

Je to doporučeno. Pokud bude deštivé počasí, zbytečně si budeme znečišťovat prostory consitu. U vchodu je prostorný botník a věšáky pro odložení bundy. Nicméně to není striktně vyžadováno.

 

Jak nahrát obrázek na visačku?

Obrázek můžete nahrát ručně ze své osobní stránky, kam se dostanete po zadání jména a hesla.

Použitý obrázek musí splňovat následující podmínky:

  • Podporované formáty: JPEG, PNG (průhlednost bude ignorována), GIF, TIFF.
  • Maximální velikost: 2 MB
  • Doporučené rozměry: 1125 × 1500 px (Š×V, poměr stran 3:4). Obrázky budou upraveny na správnou velikost a případně oříznuty. Příliš malý obrázek se při zvětšení rozmaže, takže ve vlastním zájmu nahrávejte pokud možno obrázky ve vysokém rozlišení.